ATENȚIE – SanoVita angajează la Vâlcea

S.C. SANO VITA S.R.L. angajeaza operatori in industria alimentara pentru sediul secundar din Vladesti, jud. Valcea
Cerinte:
– studii medii;
– experienta pe un post similar nu este obligatorie, dar constituie avantaj;
– persoana responsabila si sociabila;
– conditie fizica buna;
– atentie distribuitiva;
– rezistanta la stres;
– disponibilitatea de a lucra in ture.

Responsabilitati:
– lansarea productiei;
– monitorizarea executiei productiei;
– asigurarea resurselor necesare productiei;
– asigrarea curateniei si sanitatiei;
– asigurarea primara a activitatii mecano-energetice, electronice si tehnice de intretinere si
reparatii;
– respectarea conditiilor protectiei muncii si P.S.I.;
– utilizarea eficienta a spatiului din depozit :
– pastrarea integritatii obiectelor si produselor alimentare, pe durata manipularii.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei mari companii de productie si distributie produse alimentare.
Salariu atractiv, bonuri de masa, abonament medical gratuit la clinica privata, produse Sano Vita

C.V. – urile se pot depune la sediul din com. Vladesti, nr. 179, jud. Valcea, la e-mail recrutare@sanovita.ro

Daca esti interesat, asteptam Cv-ul tau.
Relatii suplimentare la telefon: 0769.000.800