NURVIL angajează pe funcția de CONSILIER VÂNZĂRI

NURVIL Rm.Vâlcea, leader regional al pieţei şi serviciilor auto, distribuitor VOLKSWAGEN si AUDI în cadrul reţelei PORSCHE ROMANIA, angajează personal specializat pentru funcţia de:

– Consilier Vânzări –

în departamentul de Vânzari Autoturisme

PROFILUL CANDIDATULUI

• Studii superioare;

• Solide cunoştinţe în vânzări, experienţa/cunoştinţele în domeniul auto reprezintă un avantaj

• Solide cunoştinţe de limba engleză;

• Capacitate de sinteză, atenţie la detalii;

• Aptitudini de comunicare şi relaţionare;

• Răbdare şi atitudine proactivă;

• Spirit de echipă, disponibilitate, deschidere spre acumularea de noi cunoştinte.

RESPONSABILITĂȚI / BENEFICII:

• Promovarea ofertei de produse și servicii conform strategiei de vânzări stabilite;

• Vânzarea produselor şi serviciilor în conformitate cu standardele şi politicile companiei;

• Negocierea și întocmirea contractelor, monitorizarea derulării şi finalizării acestora;

• Prelucrarea comenzilor;

• Realizarea planului de vânzări lunar/anual stabilit;

• Menţinerea şi creşterea portofoliului de clienţi;

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII):

• Salariu atractiv;

• Posiblități de perfecționare profesională;

• Excelente oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe de profesioniști.

Persoanele interesate sunt rugate să depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la punctul de lucru din Rm. Valcea, str. Ştrandului, nr.52A, Jud. Vâlcea sau e-mail:hr@nurvil.ro, până la data de 10.03.2021. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale caror CV-uri sunt considerate corespunzatoare postul vizat.