31 mai 2024

Anunț Nurvil – Angajare Electrician Auto în cadrul Departamentului Service

NURVIL SRL Rm.Vâlcea, distribuitor autorizat VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, Skoda Service și DasWeltauto în cadrul reţelei PORSCHE ROMANIA, angajează în cadrul Departamentului Service, personal specializat pentru postul de:

– ELECTRICIAN AUTO

Profilul candidatului:

Cerințe:

Studii medii tehnice (profil electrician auto);

Autorizare în domeniul instalațiilor de înaltă tensiune constituie un avantaj;

Vechime de minim 3 ani in domeniul reparatiilor auto (lucrari electrice);

Angajarea anterioara în cadrul unei reprezentante auto constituie un avantaj;

Disponibilitate la lucrul în echipă, seriozitate şi bună organizare;

Disponibilitate pentru cunoaşterea şi aplicarea noutăţilor în domeniul auto.

Responsabilităţi principale

Realizarea lucrărilor de diagnoza electronică pentru autovehicule, împreună cu tehnicianul de diagnoza;

Verificarea, întreținerea și remedierea defecțiunilor de natură electrică și electronică;

Realizarea lucrărilor de natură electrică si electro-mecanică;

Execută operații și lucrări care vizează instalația electrică a autoturismelor în scopul funcționării acestora la standardele impuse de producator;

Instalare, reglarea şi repararea părţilor electrice si electronice;

Candidatul trebuie să cunoască folosirea aparatelor de măsurat şi diagnosticat necesare efectuării lucrărilor de natură electrică si electro-mecanică.

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII):

Salariu atractiv;

Posibilități de perfecționare profesională;

Excelente oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe de profesioniști.

Persoanele interesate sunt rugate să depuna CV-ul însoţit de o scrisoare de intenţie la sediul societății din Râmnicu Vâlcea, strada Ștrandului, nr. 52 A, județul Vâlcea sau la adresa de e-mail: hr@nurvil.ro, până la data de 30.06.2024. Vor fi contactaţi doar acei candidaţi ale căror CV-uri sunt considerate corespunzătoare postului vizat.