Polițiștii rutieri intervin în acest moment pe Drumul Național 7, la un eveniment rutier, soldat cu pagube materiale. Din primele date, se pare că pe Drumul Național 7, în localitatea Racovița, la km 217 + 700 metri, din cauze care urmează să fie stabilite în urma cercetărilor, conducătorul unui autotren de 41 de ani, din județul Maramureș, ar fi pierdut controlul asupra direcției de deplasare, lovind un cap de pod fiind ulterior proiectat într-o rigolă de pe marginea drumului. Evenimentul rutier s-a soldat doar cu pagube materiale.
You May Also Like
FOTO: Transport ilegal de persoane în Vâlcea. Trei dube pline cu rromi, oprite pe DN 64
Claudia Stanciu
Comentariile sunt închise pentru FOTO: Transport ilegal de persoane în Vâlcea. Trei dube pline cu rromi, oprite pe DN 64