Office Style Râmnicu Vâlcea angajează consultant în vânzări

Candidatul ideal

Căutăm o persoană creativă, organizată, proactivă, responsabilă, capabilă să propună soluții, să dezvolte și săimplementeze proiecte de marketing.

Cerințe necesare ocupării postului:

• Studii medii;

• Imaginatie în a crea texte cât mai atractive pentru postările noastre;

• Cunoștințe minime de fotografiere și editare foto;

• Abilitati de comunicare si relationare;

• Experiența pe un post similar constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Responsabilități și atribuții:
• Aranjarea produselor pe rafturi;

• Verificarea periodică a stocurile din magazin;

• Informarea clienților despre toate produsele;

• Lucrul cu diferite canale social media, cum ar fi: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube etc.;

• Identificarea soluțiilor optime de promovare a magazinului;

• Implicarea activă în proiectele sociale și de marketing ale societății (organizare, amenajări și alte responsabilități specifice postului).

Beneficii:

• Timp de lucru 8 ore/zi, de luni până vineri;

• Mediu ambiant plăcut;

• Salariu negociabil;

Candidații interesați pot trimite CV-ul, însoțit de scrisoarea de intenție la: officestylefashion@yahoo.com