Durere fără margini în curtea Colegiului Naţional „Alexandru Lahovari” din Râmnicu Vâlcea, acolo unde sicriul profesorului şi directorului licelului – Constantin Drugan – a fost dus pentru ca elevii să-şi ultimul rămas bun de la el. Sute de liceeni şi de cadre didactice s-au strâns în curtea colegiului în momentul în care cortegiul funerar a ajuns acolo. Singurul profesor care a avut puterea să ţină un mic discurs a fost Isabella Ioniţă, însă durerea a fost prea mare şi, în final, a izbucnit în lacrimi.
You May Also Like
Procesare cu laser de cel mai înalt nivel, la Uzina Mecanică Râmnicu Vâlcea
admin
Comentariile sunt închise pentru Procesare cu laser de cel mai înalt nivel, la Uzina Mecanică Râmnicu Vâlcea