Un nou accident rutier în Râmnicu Vâlcea. S-a întâmplat în această seară, în zona Lacului Ostroveni. Din primele informații, se pare că șoferul unui autoturism de teren a pierdut controlul volanului după ce i s-ar fi rupt o roată, a pătruns pe contrasens și a lovit o mașină. Sunt anunțate două victime ce au fost transportate la Unitatea de Primiri Urgențe din cadrul Spitalului Județean Vâlcea.
vom reveni cu detalii!
![](https://www.gazetavalceana.ro/wp-content/uploads/2023/01/361E75B9-5662-482C-BDF2-7992CADA1512.jpeg)
![](https://www.gazetavalceana.ro/wp-content/uploads/2023/01/F101C8C8-3B94-4BBC-8D4F-F3D7C37F57FE.jpeg)
![](https://www.gazetavalceana.ro/wp-content/uploads/2023/01/54C1C53D-E835-4B8C-B413-B5B0477B65D8.jpeg)
![](https://www.gazetavalceana.ro/wp-content/uploads/2023/01/60667DDB-8EA3-4EF1-A9DD-F10DEF0958AE.jpeg)
![](https://www.gazetavalceana.ro/wp-content/uploads/2023/01/881BB7C9-089C-4317-8ECA-A3F99D2A0DD8.jpeg)