Bucurie mare pentru toți micuţii din creşe şi grădiniţe, din ciclul primar de învăţământ, precum şi pentru cei asistaţi în centrele de plasament din Ramnicu Valcea. Pentru ei va veni Mos Craciun mai devreme, Primaria Ramnicu Valcea urmand ca in perioada imediat urmatoare sa imparta 11.000 de pachete cu dulciuri. Distribuirea pachetelor va începe de săptămâna viitoare, astfel încât darurile să ajungă la copii cu ocazia serbărilor de sfârşit de an programate în această perioadă.
You May Also Like
FOTO. Au început lucrările de asfaltare pe DJ 678, la Galicea
admin
Comentariile sunt închise pentru FOTO. Au început lucrările de asfaltare pe DJ 678, la Galicea
Centrul de Permanenţă din Ostroveni – o prezenţă activă în cele două luni de stare de urgenţă
admin
Comentariile sunt închise pentru Centrul de Permanenţă din Ostroveni – o prezenţă activă în cele două luni de stare de urgenţă